Zanimljivosti

Fudbaler Huesce sedam minuta igrao sa telefonom u džepu, zaboravio ga ostaviti na poluvremenu (VIDEO)

Na kraju je zamolio sudiju da ga odnese izvan terena.

Osim po rezultatu 2:0 za domaćina, meč između Athletic Bilbao i Huesce ostaće upamćen i po nesvakidašnjoj situaciji koja je viđena u petak naveče u okviru španske Primere!

Naime, defanzivac gostujućeg tima Jorge Pulido zaboravio je da ostavi telefon u svlačionici na poluvremenu i igrao je čak sedam minuta sa njim u džepu.

U jednom trenutku telefon mu je ispao i uz osmijeh ga je predao sudiji koji je isti odnio četvrtom sudiji. Koliko je Pulido bio dekoncentrisan, govori i to da je u finišu meča napravio penal i zaradio isključenje.