Партизан савладао Југ

БЕОГРАД - Ватерполисти Партизана остварили су побједу над дубровачким Југом, 11:9 (1:3, 4:2, 3:2, 3:2), тако да на реванш четвртфинала евролиге иду да два гола предности.

Дубровчани су од почетка меча кренули боље, прву четвртину добили са 1:3, и два гола предности чували до резултата 3:5 средином друге четвртине.

Од тада до пред крај треће четвртине Партизан прави серију од 5 голова, и води са 8:5. Југ узвраћа са два гола, и Партуизан у последњем периоду долази до коначних два гола предности.

Најефикаснији у Партизану био је Душко Пијетловић са 5 голова, а док је Вујасиновић уз два гола имао и неколико асистенција.По гол су постигли Гоцић, Рађен и Филиповић.Три гола за Југ постигао је Сукно, по два Врањеш и Бошковић.

Реванш меч игра се 22. априла у Дубровнику.