ЛИВНО – На згради Народног универзитета у Ливну поново су исписани графити непримјереног и увредљивог садржаја – велико слово "У", у чијој се средини налазе крст и поруке "Анте Готовина херој" и "Нећемо заборавити Вуковар".
Графити су исписани црним спрејом на три спољна зида зграде према градском парку, стотињак метара од зграде кантоналног МУП-а, а појавили су се само неколико дана након што су радници комуналог предузећа на захтјев општинске Службе за привреду и инспекцијске послове фасадном бојом премазали раније исписане увредљиве графите.
Графити, који вријеђају и омаловажавају припаднике мањинских народа у ливањској општини, Србе и Бошњаке, исписани су и на Спортској дворани "Далибор Перковић – Дали", на зидовима девастираног Партизанског гробља и неким девастираним стамбеним и пословним објектима у Ливну.

