Барса и Челзи увјерљиви, два гола Ивановића

БАРСЕЛОНА/ЛИВЕРПУЛ - Фудбалери Барселоне синоћ су на Ноу Кампу разбили су Бајерн са 4:0, док је Челзи добио Ливерпул у гостима, резултатом 1:3.

Каталонци су све голове постигли у првих 45 минута, а како су играли и стварали прилике, могли су и још два. Први гол постигао је Меси у 9. минуту, на асистенцију Етоа, а три минута касније овај двојац се нашао у обрнутим улогама.

У 38. минуту гол је постигао поново Меси, а у 43. Анр. Барселони је прије тога, у 20 минуту искључен тренер Гвардиола, због протеста око недосуђеног пенала. Колико је Барса била убједљива, говори и то да је 69 одсто времена утакмице имала лопту у посједу.

Ливерпул је против Челзија дошао до предности већ у 6. минуту, Преко Тореса. Челзи је нападао, али је преокрет дошао након корнера. У 39. и 62. минуту Бранислав Ивановић је био највши у скоку, и са два гола донио преокрет. Тачку на утакмицу ставиоје Дрогба, голом у 67. минуту.