Subota, 28.02.2026.
2 C
Sarajevo

Електронски протокол у Министарству трговине и туризма

БАЊА ЛУКА – Од 1. jула, у Министарству трговине и туризма Републике Српске успостављен је систем електронског протокола.


Тим поводом, директор фирме ”Нитес” („NITES“d.o.о.) Бања Лука Дмитар Чичковић, са сарадницима, одржао је у просторијама Министарства презентацију новог протокола.

Електронски протокол (eNotes), базиран на најсавременијим веб технологијама,   представља програмско рјешења за аутоматизацију рада администрације и електронског вођења књиге протокола и доставне (отпремне) књиге. Састоји се од четири повезана дијела: ”eProtocol”, ”eTransfer”, ”eReporting” i ”Administarcija”.

Новоинсталисани систем, који је једноставан, брз и ефикасан, омогућава веома прегледну и поједностављену евиденцију и обраду предмета, корекцију већ протоколисаних докумената, могућност прегледа извјештаја, олакшан приступ архиви, рад у  реалном времену, као и већу поузданост и сигурност приликом чувања података.

Popularno ove nedelje

Sarajevo vraća spomenik Francu Ferdinandu

Gradsko vijeće grada Sarajeva usvojilo je juče inicijativu za...

Novi protest zbog tramvajske nesreće

U Sarajevu je za danas zakazan novi protest zbog...

Auto-škole u Republici Srpskoj dižu cijene

Većina auto-škola u Republici Srpskoj od 1. marta podići...

Forto o problemu vozača: Nema brzih rješenja za Šengen, prijete novi protesti i milionski gubici (VIDEO)

Ministar transporta i komunikacija u Savjetu ministara Edin Forto...

Teme

Sarajevo vraća spomenik Francu Ferdinandu

Gradsko vijeće grada Sarajeva usvojilo je juče inicijativu za...

Novi protest zbog tramvajske nesreće

U Sarajevu je za danas zakazan novi protest zbog...

Auto-škole u Republici Srpskoj dižu cijene

Većina auto-škola u Republici Srpskoj od 1. marta podići...

Fudbaleri Crvene zvezde večeras dočekuju francuski Lil

Fudbaleri Crvene zvezde večeras od 18.45 dočekuju francuski Lil...

Pozovimo 17193 i pomozimo Sofiji da napravi prvi korak

Sofija Dujlović iz Banjaluke ima samo 15 mjeseci, a...

Vazduh nezdrav u pet gradova

U Kaknju, Banjaluci, Tuzli, Sarajevu i Zenici vazduh je...

Povezani članci

Popularne kategorije