Лион и Бајерн искористили домаћи терен

У првој утакмици четвртфинала Лиге шампиона минхенски Бајерн је голом Ивице Олића у 90. минуту савладао Манчестер јунајтед са 2:1.

Руни је довео госте у вођство већ у другом минуту, а изједначујући гол за минхенски тим постигао је Франк Рибери из слободног ударца у 77. минуту.

Лион је у славио против Бордоа на Жерлану са 3:1. Лисандро Лопез довео је домаћи тим у вођство у 10. минуту, изједначио је Шамак четири минута касније. Лион је до побjеде дошао головима Бастоса у 32. и Лисандра из пенала у 77. минуту.

Реванш мечеви четвртфинала Лиге шампиона на програму су 7. априла у Манчестеру и Бордоу.

Вечерас се наставља такмичење у Лиги шампиона, а на програму су два меча четвртфинала Арсенал- Барселона и Интер - ЦСКА.

Актуелни шампион Европе Барселона у Лондону игра против Арсенала, у репризи финала Лиге шампиона 2006. године.

У другом мечу дана Интер на стадиону 'Ђузепе Меаца' дочекује московски ЦСКА. То ће уједно бити и дуел два српска репрезентативца, Дејана Станковића, који игра за Интер и Милоша Красића, првотимца руског ЦСКА.