Četvrtak, 11.12.2025.
-0.1 C
Sarajevo

Код 80 особа у Републици Српској потврђено присуство вируса корона

Ради се о 42 мушке и 38 женских особа, од којих је 16 млађе, 55 средње и девет особа старије животне доби.

Према мјесту пребивалишта, 22 особе су из Бањалуке, 11 из Котор Вароша, по пет из Бијељине, Дервенте, Добоја и Српца, по четири из Зворника и Теслића, по три из Прњавора и Требиња, по двије из Братунца, Власенице, Гацка и Шипова и по једна из Билеће, Брода, Модриче, Приједора и Рибника.

До сада је у Републици Српској потврђено 6.143 случаја вируса корона, а преминуло је укупно 211 особа код којих је потврђен тест на нови вирус корона.

У Републици Српској, од новог вируса корона, до сада се опоравило укупно 3.645 особa, тестирано је укупно 57.476 особа.

Укупан број хоспитализованих у Републици Српској је 272, у Универзитетском клиничком центру Републике Српске 63, а у oпштим болницама 209.

У Републици Српској под здравственим надзором тренутно je 3.642 особa, а надзор је завршен код 46.564 особа.

 

Фронтал

Popularno ove nedelje

Vazduh nezdrav u Tuzli, Banjaluci, Doboju i Lukavcu

Vazduh je jutros nezdrav u Tuzli, Banjaluci, Doboju i...

Kapidžić tvrdi da je planirana izgradnja garaže u krugu Stare pravoslavne crkve: To će zagušiti Baščaršiju (VIDEO)

Zastupnik u Skupštini Kantona Sarajevo i arhitekta Faruk Kapidžić...

Krnjić ponovo oborio usvajanje Pravilnika za novi granični prelaz Gradiška

Člana Upravnog odbora UIO Zijad Krnjić ponovo je oborio...

Teme

Vazduh nezdrav u Tuzli, Banjaluci, Doboju i Lukavcu

Vazduh je jutros nezdrav u Tuzli, Banjaluci, Doboju i...

Krnjić ponovo oborio usvajanje Pravilnika za novi granični prelaz Gradiška

Člana Upravnog odbora UIO Zijad Krnjić ponovo je oborio...

Vazduh nezdrav u šest gradova

U Banjaluci, Tuzli, Brodu, Prijedoru, Lukavcu i Doboju vazduh...

Zelenski priznao realnost oko Krima i članstva u NATO-u. “Nemamo snage”

Ukrajina ima realističan pristup budućem članstvu u NATO-u i...

Dodik o regulacionom planu “Malta 1” u Banjaluci

Podržavam zahtjeve građana banjalučkog naselja Rosulje da se ne...

Povezani članci

Popularne kategorije