Frontal je u dva navrata (1. dio i 2. dio) pisao o propustima u organizaciji pomenute manifestacije, a sada smo i prebrojali greške na svih 16 stranica zvaničnog biltena koji je podijeljen svim učesnicima ovogodišnjeg foruma.
Postavlja se pitanje, ako se samo u programu „potkrade“ toliko grešaka, šta onda očekivati od rezultata i realizacije zaključaka samog foruma?
Zanimljivo je da su bez grešaka u biltenu jedino logotipi sponzora manifestacije, koja je i ove godine realizovana pod pokroviteljstvom predsjednika Republike Srpske, odnosno novcem budžetskih korisnika.
Udruženje ekonomista RS SWOT kao organizatore ove manifestacije pitamo: „Da li ovakav skup zaslužuje detaljno i pravovremeno lektorisanje materijala?“
Podsjećamo, drugi po redu „Jahorina ekonomski forum“ održan je 27. i 28. aprila u hotelu „Termag“ na Jahorini.
Frontal

