Борац против Травника на ''једвите јаде''

Борац је у четвртом минуту судијске надокнаде дошао до побједе над екипом Травника (1:0), а стријелац је био Кајкут са бијеле тачке.

Прво полувријеме протекло је у једној лошој представи домаћих играча, док су се гости одлично бранили.

У другом полувремену, домаћин је покушавао на све начине да угрози гол гостију из Травника, а нарочито након 65. минуте када је искључен играч Травника, Сарајчић.

У четвртој минути судијске надокнаде, судија Вукасовић је, у крајње сумњивој ситуацији досудио пенал за домаћ тим, а прилику искористио Кајкут за велико славље играча Борца, који се поново изједначио са Жељезничаром на табели, пет кола прије краја првенства.