1

Црно бели лако са велшким аматерима

РИЛ - Партизан је убједљивом побједом започео кампању у овогодишњим квалификацијама за Лигу шампиона, савладавши велшког шампиона Рил са 4:0.

Први гол је постигнут из слободног ударца у 16. минуту, након што је на ивици шеснаестерца оборен Дијара. Крстајић је снажним шутем закуцао лопту у мрежу.

Два минута касније било је 2:0, а гол је постигао Клео, након убачаја Илића.

Пред сам крај полувремена Партизан је завршио посао и отишао на одмор са 3:0. Брана Илић је сјајно шутирао, лопта је погодила стативу, која се одбила до Немање Томића, он прави "лажњак" и избацује једног играча Рила, и додаје до Дијаре који лагано поентира.

Рил је у 49. минуту имао једину изгледну шансу, али је Божовић одбранио ударац Холдена.

Последњи гол је пао у 69. минуту, када је капитен Партизана Ђорђевић, након корнера, главом послао лопту у гол.