Црвена звезда се опростила од Еврокупа

Кошаркаши Црвене звезде изгубили су одлучујућу утакмицу у Еврокупу и прокоцкали ионако слабе шансе да се пласирају у даље такмичење.

Утакмица Гран Канарија - Црвена звезда 81:58, по четвртинама 18:15, 26:14, 20:13 и 17:16.

Звезда, послије серије лоших резултата, пропустила је шансу за искупљење у Европи, пошто је пред 5.125 гледалаца на Канарским острвима убједљиво поражена од домаће Гран Канарије резултатом 81:58, по четвртинама 18:15, 26:14, 20:13 и 17:16.

Велика штета, јер је Турк Телеком у Пардубицама направио изненађење и побиједио домаћи Нимбрук са 94:84.

Тако су се у даље такмичење пласирали Гран Канарија и Нимбрук, који као и Звезда има по три побједе и пораза.