ste4A1v5W-o

Општа туча Срба и Грка

АТИНА - Меч последњег, трећег кола Акрополис купа у Атини између најбољих кошаркаша Грчке и Србије, прекинут је неколико минута прије краја због опште туче, при вођству домаћина 74:73, преносе медији.

Инцидент је почео сукобом Теодосића и Фоциса, после чега су им се придружили остали играчи обе репрезентације, па је дошло до опште туче и прекида утакмице, које је резултатски била врло неизвјесна.

Нервозе је било и прије туче, а селектор Србије Душан Ивковић, после расправе са судијама, искључен је пред крај треће четвртине.

У првом мечу последњег дана Акрополис купа, Словенија је лако савладала Канаду 86:71.

Репрезентативци Србије враћају се у Београд, гдје ће у недељу, у Београдској арени, против кошаркаша Кине имати генералну пробу пред одлазак на Свјетско првенство у Турској, које почиње 29. августа.